5 книжок про психологію, на які варто звернути увагу

Нe дaрмa кaжуть, щo, якщo ви змінилися після прoчитaння книжки, цe xoрoшa книжкa. Якщo ні – дaрмa витрaтили чaс. З цією думкoю мoжнa спeрeчaтися нeскінчeннo дoвгo, aлe ми знaємo oднe: якщo у вaс є питaння, aлe зaдaти їx фaxівцeві ви пoки щo нe гoтoві, нa дoпoмoгу зaвжди приxoдять книжки. Рaзoм з видaвництвoм Vivat ми склaли исполнение) вaс дoбірку книг, щo мaють пeвну oсвітню цінність і зaкликaють відкрити їx тoчнo нe Вотан раз, так як їм є що сказати.

Деніел Ґоулман «Емоційний інтелект у бізнесі»

Бестселер Деніела Ґоулмана «Емоційний інтелект» здійснив революцію в психології. У другій книжці насчет емоційний інтелект автор аналізує причини й запоруки успіху в бізнесі як окремого працівника, круглым счетом і всієї організації, виокремлюючи навички, що вирізняють лідерів у до свидания-якій галузі. На конкретних прикладах показано, як емоції, самоконтроль, комунікативні навички та здатність працювати в команді – тобто емоційний інтелект – впливають для успіх у житті та бізнесі. Для думку автора, це важливіше ради IQ, науковий ступінь та життєвий досвід. І що вища посада людини, так вагоміші ці навички. Ґоулман наголошує для тому, що всі ми маємо потенціал на розвитку емоційного інтелекту нате будь-якому етапі нашої впадина’єри, а також дає рекомендації щодо підвищення власної ефективності.

Маріанна Павер «Допоможіть! Чи дійсно книжки насчет саморозвиток здатні змінити життя»

Усі книжки з саморозвитку обіцяють «щасливе щастя», але невыгодный всі вони діють та підходять кожному. Щоб інші довго без- витрачали час на пошук дієвих методик, журналістка Маріанна Павер перевірила 12 найпопулярніших мотиваційних книжок получи власному досвіді. Тим більше що держи момент початку такого експерименту їй це було конче необхідно: авторка була в депресії, в боргах і зачасто випивала. Та вирішила, що книжки зможуть витягти її з цього стану. Протягом року Маріанна досліджувала, чи корисними чтобы неї виявилися поради відомих коучів і тренерів, підсумовуючи свої переживання та розповідаючи оборона можливі труднощі. Таким чином, ця комикс дозволить поглянути, наскільки на самом деле стати краще, наслідуючи вже традиційні моделі поведінки, та допоможе читачеві зекономити момент і кошти, показавши суть відразу цілої низки інших книжок.

Мішель Одуль «Розкажи, що болить, і я розповім чому»

Психічні процеси впливають і в фізичний стан організму. Болт чому причиною раптового болю в коліні може бути неважный (=маловажный) просто вивих, а негаразди у ваших стосунках з близькими, а алергія, раптова ликвидус, запалення, пухлини можуть повідомляти для щось значно більше. Автор этих строк цієї книжки спробує вы ці повідомлення розшифрувати. Вивчаючи східну медицину протягом понад 20 років, Мішель Одуль зрозумів: наше тіло справді сигналізує для проблеми, і доказом цього є зв’язок між емоційним та психічним напруженням і конкретними захворюваннями. Розв’язуючи власні проблеми, ми можемо подолати до скорого-який біль, повернути здравствуй’я та віднайти щастя в житті.

Стефан М. Мардикс «Пасткологія: 7 хитрощів чтобы досягнення успіху в житті»

«Пасткологія…» – цінний практичний посібник із подолання семи перешкод, з якими людской) стикаються щодня. Тут ви знайдете перевірені иногда поради та розповідь относительно особистий досвід авторів щодо шлюбних стосунків, фінансів, впадина’єри й навчання. Прониклива і легка, ця сберкнижка не містить беззмістовних настанов. Натомість ці життєві уроки – потужний заклик до самого дії для всіх, хто повсякчас потрапляє в пастки. Ви дізнаєтесь, як знаходити прості рішення у складних обставинах, і щонайголовніше – навчитесь більше ніколи приставки не- потрапляти в пастки. А ще допоможете близьким, относительно яких дбаєте, вчиняти эдак само.

Девід Дж. Шварц «Мистецтво досягати бажаного»

Краще розуміння власної мотивації дає можливість визначити, як спроєктувати життя что-то около, щоби воно стало приємнішим і довершеним. Бенц то спорт, бізнес, політика, акторство, письменництво, освіта тощо – підґрунтям успіху в до скорой встречи-якій справі є стимул досягати бажаного. Провідний експерт і професор з питань мотивації Девід Шварц розповідає, як заробити більше грошей, мати значний вплив і стати щасливішим, позитивно сприймаючи життя та творчо його плануючи. Полиграф розкрив у цій книжці власну формулу успіху, сиречь методи, якими він поділився, обов’язково допоможуть більше продавати, краще керувати, підвищити прибуток і – найголовніше – віднайти щастя.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.