5 нових серіалів Netflix, які ви могли пропустити

«Вулиця світлячків», 2021

Кількість сeрій: 10

Кeйт і Тaллі дружaть вжe 40 рoків. Вoни зaвжди знaxoдять підтримку oднa в oдній. Нa пeрший пoгляд, дівчaтa дуже різні. Кейт — скромна і спокійна, а Таллі — монархиня вечірок і підкорювачка чоловічих сердець. Та це никак не заважає їм бути справжніми подругами.

«Джинні і Джорджія», 2021

Кількість серій: 10

Джорджія Міллер — чарівна жінка. Вона має вроду, вражає оточуючих яскравими вбраннями і досконалою фігурою. Одного разу вона наважується получай переїзд. Разом із 15-річною донькою Джинні вона розпочинає життя із чистого аркуша. Своєю чергою Джинні мріє побудувати успішну кресловина’єру і не повторити долі матері.

«У її очах», 2021

Кількість серій: 6

Одна жінка вирішила зав’язати Ромуля зі своїм одруженим босом. До самого того ж вона знайомиться із його дружиною, яка ні для що не здогадується, і вони стають подругами. Але у таких ситуаціях по сей день ніколи не закінчується добре…

«Єдиний», 2021

Кількість серій: 8

Вчений-експериментатор займається вивченням ДНК. Він пропонує людству новий підхід задолго. Ant. с стосунків: він може знайти пару кожному, застосовуючи виключно науковий підхід. Він вважає, що відшукати свою половинку можна завдяки науці і генетиці, забувши ради почуття. Чи правда це?

«Тендітні створіння», 2020

Кількість серій: 10

После сюжетом, троє дівчат живуть у Город ветров і займаються балетом. Кожна з них мріяла танцювати з дитинства. Вслед допомогою таланту, силі і терпінню красуні зможуть досягнути результату.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.