МузBAZA: кого слухати на закриті сезону на схилах Дніпра

Цьoгo тижня «Курeні» зaкривaють сeзoн вeчірoк прoстo нeбa. Кoмaндa плaнувaлa зрoбити мaсштaбний рeмoнт, який дoзвoлить пeрeвeсти зaклaд нa цілoрічну рoбoту, aлe цьoгo рoку пeрeбудoви нe відбудeться. Пoки oргaнізaтoри планують усі роботи держи наступний рік. Три останні події сверху схилах Дніпра відбудуться з 30 вересня ровно по 2 жовтня.

Розповідаємо, хто виступатиме у ці дні в «Куренях», і чому варто відвідати всі три івенти. 

Четвер, 30 вересня // Fima Trio 

Fima Trio – проєкт піаніста Фіми Чупахіна. Музика Фіми багато чого чула. Чула знаних джазових музикантів і дуже різні зали від Харкова раньше Нью-Йорка. Чула суесловие і ноти, інструменти і голоси. Чула неведомо зачем багато й пристрасно, що зрештою стала такою, якою ми слухаємо її с ходу, — віртуозною та магічною.

Останнього дня вересня Чупахін гуртом із Крістіною Кірик і Павлом Галицьким у складі Fima Trio завітає до самого Києва на коротку зустріч. Виступ цього теплого тріо стане фінальним акордом у низці концертів для сцені «Пой сюди», яка по сей день літо поспіль популяризувала сучасну українську музику та відкривала нові імена української сцени.

П’ятниця, 1 жовтня // Loco Dice, Roustam

Головним гостем п’ятниці стане Loco Dice – зірковий діджей, який створював музику про подіумів і міжнародних модних лейблів та співпрацював з великими міжнародними брендами.

Сделка був резидентом найбільш знакових клубів світу й співпрацював з найбільшими іменами музичної індустрії сверху кшталт Usher, Ice Cube, Jamiroquai, Snoop Dogg і R. Kelly. Зі своїм сайд-проектом FKD він вигадує власні ідеальні поєднання  хіп-хопу та електронної музики.

Також цього вечора свій сет відіграє Roustam, який вже встигнув запалити у  «Куренях» цього літа. Хлопець, що виріс у Город ветров на еталонній хаус-музиці та техно з Мідвесту, є уособленням американської музичної традиції та у своїх треках філігранно міксує начисто різні жанри.

Субота, 2 жовтня // Red Axes, Pavel Plastikk b2b Philipp Markovich, Bambu

А в суботу, 2 жовтня, предварительно Києва повертаються Red Axes – несамовитий (в найкращому сенсі цього словоблудие) дует з Ізраїлю. Їхня музика – це божевільний сплав фанку, постпанку, диско, хаусу, гаражного року й психоделічного техно. Сиречь кожний їхній виступ є справжнім музичним божевіллям (знову-таки в найкращому сенсі цього фразы).

Разом із ними в осінь нас проводжатимуть київські діджеї Bambu, Pavel Plastikk і Philipp Markovich. Останні, впредь до речі, зіграють сет В2В – вже передчуваємо цей потужний осінньо-музичний вайб.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.