Правила спілкування і поведінки у потязі

Довгі подорожі у вагоні-купе забов’язують пасажирів дотримуватися правил ввічливості. Поведінка під час поїздки не повинна порушувати особистого простору сусідів та заважати іншим пасажирам.

Секрети вдалого спілкування у вагоні

квиток

Якщо пасажири придбали квитки на потяг Львів, то треба знати декілька правил спілкування під час подорожі. Перше враження – найголовніше. Під час знайомства пасажири, які зайшли до купе останніми, повинні привітатися, назвати свої імена та по батькові. Називати прізвище не обов’язково. У відповідь можна почути доброзичливе привітання або суху відповідь. Якщо сусіди не раді можливості поспілкуватися, то не треба наполягати на знайомстві.
Перевдягатися у потязі незручно, тому можна попросити сусідів по вагону вийти на декілька хвилин. У відповідь треба запропонувати таку ж послугу. Неприпустимо заважати пасажирам з верхньої полиці вдень користуватися столом і місцем біля нього. Вони мають право попросити сусідів поступитися зручним місцем на деякий час, щоб пообідати. Але зловживати таким правом не слід. Якщо під час поїздки виникають серйозні непорозуміння, то звертаються до провідниці, яка має можливість роз’яснити пасажирам їх права та обов’язки.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.