У Золотоноші 20-річний чоловік убив півторарічну падчерку

У ніч із 2 нa 3 жoвтня у Зoлoтoнoші стaлaсь жaxливa трaгeдія: 20-річний чoлoвік убив півтoрaрічну Мирoслaву, свoю пaдчeрку.

У дівчинки діaгнoстувaли трaвму oргaнів чeрeвнoї порожнини та ушкодження внаслідок контакту з тупим предметом. Про це повідомляє "Черкаський край".

Молоді люди Ігор та Каріна жили в цивільному шлюбі. Ігорю – 20, Каріні – 18, ще неповнолітньою вона народила свою першу дитину від іншого чоловіка, а теперішній співмешканець, з її слів, турбувався про дівчинку, навіть називав її доцею.

Вони планували й свою другу дитину, бо молода жінка вагітна.

Того злополучного вечора Ігор повернувся з роботи близько 19-ої години. А близько 23-ої, приспавши дитину, Каріна пішла до подруг погуляти.

Співмешканець її провів, а коли повернувся додому, застав дівчинку в сльозах, Мирослава прокинулася та розкидала по кімнаті речі. Тоді молодий раніше судимий "тато" вдарив крихітку в живіт, мовляв, покарав за те, що голосно плакала й вередувала.

Після того пробував її заспокоїти, навіть цукерку пропонував, а коли зрозумів, що в дитини не прослуховується пульс, намагався сам надавати допомогу, а потім викликав швидку допомогу. Загорнувши дитя в свою куртку, біг роздягнутий назустріч швидкій… Та медики зареєстрували смерть дитини о 2.15 години ночі, про що повідомили в поліцію.

Описані обставини з’ясували працівники Золотоніського відділу поліції.

Молодого чоловіка затримано, йому оголошено про підозру, подію кваліфіковано за ст. 115,ч.2, п.2 (умисне вбивство малолітньої дитини) Кримінального кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Ігор – вродливий юнак, виховувався в нормальній сім’ї. Але зовнішність виявилася оманливою. Випадок крайньої жорстокості стався не раптом, адже в нього вже були проблеми із законом: судимість за нанесення тілесних ушкоджень та крадіжку велосипеда. Тим більше, що медичні експерти на тілі дівчинки виявили не тільки свіжі синці, а й задавнені. Молода матуся після гуляння у подруг додому повернулася, коли її співмешканець вже провів "виховні процедури" над крихітною дівчинкою.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.